Do końca lutego można zgłaszać chęć udziału w castingu do kolejnego koncertu Edu Virtuoso. Tym razem, do piątej już edycji naszego talent show, zapraszamy całe rodziny! Wielki finał, czyli koncert z udziałem wyłonionych w castingu rodzin odbędzie się 7 maja.
Bądź zawsze na bieżąco. Zapisz się do newslettera.
Aby zapisać się do newslettera wymagana jest poniższa zgoda i oświadczenie!
Jaki jest Wasz rodzinny talent, dziedziczony z pokolenia na pokolenie? Melodyjnie śpiewacie, dobrze się ruszacie, a może potraficie grać na instrumentach?
Po raz piąty EduFilharmonia zaprasza na koncert rodzinny w formie talent show! Byli już utalentowani instrumentaliści, wokaliści, tancerze i kompozytorzy, a teraz przyszedł czas na zgrane rodziny. W koncercie oprzemy się, a jakże, o utwory z obu płyt „I żyli długo i w Szczecinie”.
Piosenki o szczecińskich rzekach, parkach, dzielnicach, kulinarnych specjałach i legendach wybrzmią na nowo, zinterpretowane przez dzieci i ich rodziców, kuzynów, dziadków czy opiekunów.
Żeby jednak do tego doszło musimy przeprowadzić casting i wybrać najlepsze muzykujące rodziny. Spośród Wszystkich zgłoszeń wybierzemy sześć, które wspólnie, na scenie, zaprezentują się przed szczecińską publicznością. Podczas koncertu publiczność zagłosuje na swoich faworytów.
Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie wesołej rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników oraz występu gości specjalnych.
Jak zgłosić swoją rodzinę?
W pierwszej kolejności należy założyć rodzinny zespół, który powinien liczyć od dwóch do czterech osób. Pamiętajcie, że co najmniej jeden członek zespołu musi być w wieku od 3 do 18 lat.
Następnie należy nagrać dwa filmy z muzyczną interpretacja dwóch utworów – jeden z nich to „Paszteciki”, drugi zaś rodziny będą mogły wybrać same spośród utworów z płyt „I żyli długo i w Szczecinie” lub „I żyli długo i w Szczecinie 2” wskazanych przez nas.
Potem najłatwiejsza część zadania, czyli wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dołączenie do niego plików z Waszymi nagraniami. Czekamy na nie do końca lutego!
Jury spośród zgłoszeń, które wpłyną w pierwszym etapie konkursu, wybierze 6 finalistów – rodzin, które wezmą udział w próbach i finałowym koncercie 7 maja 2023 r.
Już teraz możecie też posłuchać wszystkich piosenek, spośród których wybierzecie drugi wykonany przez Was utwór. A będzie z czego wybierać, zobaczcie sami, lista poniżej:
„I żyli długo i w Szczecinie":
1. Filharmonia gra
2. Nie nad morzem
3. Paszteciki
4. Tutaj POSŁUCHAJ PIOSENEK
„I żyli długo i w Szczecinie 2":
1. Kolory Szczecina
2. Paprykarz
3. 1000 legend
4. Pierwszy dzień
5. Pogoń POSŁUCHAJ PIOSENEK
Już teraz zapoznajcie się z regulaminem i czym prędzej rozpocznijcie treningi!
Odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczące castingu udzieli Natalia Maciejczak z Centrum Edukacji Filharmonii pod numerem telefonu 91 431 07 26 lub adresem e-mail: n.maciejczak@filharmonia.szczecin.pl.